Lijn 6 Arnhem Willemsplein - Kievitsdel
Voormalige buslijn 6 | |
Vervoerder(s) | GVA |
Regio | Arnhem Nijmegen |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Arnhem |
Materieel | Onbekend |
Periode | t/m 16 december 1977 |
Opvolger(s) | 6 |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 6 was een voormalige buslijn tussen het Willemsplein te Arnhem, het station van deze stad, Oosterbeek, Heveadorp, Doorwerth en Kievitsdel.
Dienstregeling
- Deze buslijn reed de hele week tweemaal per uur.
- De ritten van lijn 6 waren gekoppeld aan lijn 11 (het traject tussen het station en het Willemsplein stond bij beide lijnen vermeld).
- In de spits reden twee toegevoegde ritten per uur.
Route
Halte | ||
Arnhem, Willemsplein | ||
Arnhem, Centraal Station | ||
Arnhem, Gemeentemuseum | ||
Arnhem, St. Elisabeth's Gasthuis | ||
Arnhem, Oranjestraat | ||
Arnhem, Klingelbeekseweg | ||
Arnhem, KEMA | ||
Arnhem, Utrechtseweg | ||
Oosterbeek, Vogelweg | ||
Oosterbeek, Van Toulon van der Koogweg | ||
Oosterbeek, Weverstraat | ||
Oosterbeek, Kneppelhoutweg | ||
Oosterbeek, Veerweg | ||
Heveadorp, Westerbouwing | ||
Heveadorp, Heveadorp | ||
Doorwerth, Van der Molenplein | ||
Doorwerth, Berkenlaan | ||
Doorwerth, Winkelcentrum de Weerd | ||
Doorwerth, Van Aldenburglaan | ||
Doorwerth, Kabeljauwallee | ||
Kievitsdel, De Branding | ||
Kievitsdel, Kievitsdel |
Geschiedenis
Tot en met 21 november 1976 reed lijn 6 in de spits nog maar tweemaal per uur; sommige ritten werden wel versterkt. Op 17 december 1977 werd lijn 6 verlengd naar Presikhaaf volgens de route van de oude lijn 11.