Lijn 6 Appelscha Sanatorium - Groningen Hoofdstation NS
Versie door Ehh (overleg | bijdragen) op 11 sep 2014 om 12:18 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=6 |vervoerder=ESA |materieel=Groenewold |lijnsoort=Streekbus |periode=28 september 1958 t/m .... |frequentie_spits=1x/dag |frequentie_da...')
Voormalige buslijn 6 | |
Vervoerder(s) | ESA |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Groenewold |
Periode | 28 september 1958 t/m .... |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Dal | 5x/dag |
Avond | 1x/dag |
Zaterdag | 5x/dag |
Zondag | 3x/dag |
Lijn 6 reed van Appelscha Sanatorium via Oosterwolde, Donkerbroek, Haulerwijk, Roden en Peize naar Groningen Hoofdstation NS. De meeste ritten begonnen in Oosterwolde bij Café Meijer, daarnaast waren ook twee ritten die Haulerwijk, Café Louwes als begin- of eindpunt hadden.
Route
Halte | ||
Appelscha, Sanatorium | ||
Appelscha, Duinen Zathe | ||
Appelscha, Smidtslaan | ||
Appelscha, Café Hulst | ||
Oosterwolde, Café Meijer | ||
Donkerbroek, Brug | ||
Haule, Transformator | ||
Waskemeer, Brug | ||
Haulerwijk, Café Louwes | ||
Een, West | ||
Zevenhuizen, Haspel | ||
Zevenhuizen, Café Deelstra | ||
Kokswijk, Kokswijk | ||
Nieuw Roden, Café Liewes | ||
Roden, Café Scheepstra | ||
Lieveren, Kruispunt | ||
Peize, Café Nieboer | ||
Peizerwold, Café Nieboer | ||
Peizermade, Tramwissel | ||
Groningen, Parkzicht | ||
Groningen, Hoofdstation NS |