Lijn 69 Horst Station - Tienray Kerk
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 4 dec 2016 om 12:39
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 12 mei 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Voormalige belbuslijn 69 | |
Vervoerder(s) | Veolia Transport |
Concessie | Noord- en Midden-Limburg |
Lijnsoort | Belbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Periode | 6 januari 2008 t/m 10 december 2016 |
Voorganger(s) | 69 |
Opvolger(s) | geen |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur (vaste lijndienst) |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 69 reed van Horst naar Tienray.
Route
Halte | ||
Horst, Station | ||
Horst, Hegelsom | ||
Horst, Rotonde Westsingel | ||
Horst, Kranestraat | ||
Horst, Dr. van de Meerendonkstraat | ||
Horst, Verpleeghuis | ||
Horst, Doolgaardstraat | ||
Horst, Loevestraat | ||
Horst, Politieburo | ||
Horst, Oude Lind | ||
Tienray, Kerk |
Geschiedenis
Op 11 december 2016 ging de nieuwe concessie Limburg van start. Op dat moment werd lijn 69 opgeheven.