Lijn 69 Horst Doolgaardstraat - Lottum Markt
Voormalige buslijn 69 | |
Vervoerder(s) | Veolia Transport |
Concessie | Noord- en Midden-Limburg (2007-2016) |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Periode | 25 maart 2007 t/m 5 januari 2008 |
Voorganger(s) | 29 |
Opvolger(s) | 69 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur (belbus) |
Avond | 1x/uur (belbus) |
Zaterdag | 1x/uur (belbus) |
Zondag | 1x/uur (belbus) |
Lijn 69 reed van Horst via Tienray, Swolgen, Broekhuizenvorst en Broekhuizen naar Lottum.
Dienstregeling
- In de ochtendspits reden twee ritten in beide richtingen en in de middagspits reden drie ritten in beide richtingen als vaste lijndienst.
Route
Halte | ||
Horst, Doolgaardstraat | ||
Horst, Loevestraat | ||
Horst, Politiebureau | ||
Horst, Oude Lind | ||
Horst, Kreuzelweg | ||
Tienray, Kerk | ||
Tienray, Raayke | ||
Swolgen, Smid Brouwers | ||
Swolgen, Wilhelmina | ||
Swolgen, Legert | ||
Swolgen, Vorsterweg | ||
Broekhuizenvorst, Heideweg | ||
Broekhuizenvorst, Kerkstraat | ||
Broekhuizenvorst, Burgemeester Hermansstraat | ||
Broekhuizen, Hoogstraat | ||
Broekhuizen, Lottumseweg | ||
Lottum, Pompstation | ||
Lottum, Graanmolen | ||
Lottum, Kraaienhoflaan | ||
Lottum, Markt |
Geschiedenis
Na aanhoudende klachten over het geheel nieuwe lijnennet, werd per 25 maart 2007 andermaal een nieuwe dienstregeling uitgebracht. Op genoemde datum werd de route van lijn 29 weer teruggebracht tot het traject Venlo - Venray, zoals deze bij de oude vervoerder Hermes reed. Op het vervallen traject tussen Horst en Lottum ging voortaan de nieuwe lijn 69 rijden. In tegenstelling tot voorheen bleef alleen tijdens de spitsuren nog een vaste lijnbus rijden met een kleiner busje en ging op alle overige tijdstippen een belbus rijden.
Op 6 januari 2008 kwam enerzijds het traject tussen Lottum en Tienray te vervallen, vanwege de dubbele route met lijn 29 (Venray - Venlo) en daarvoor in de plaats wijzigden de vertrek- en aankomsttijden zodanig dat altijd aansluiting werd geboden op laatstgenoemde buslijn. Anderzijds ging deze lijn vanaf de Doolgaardstraat verder rijden naar station Horst-Sevenum, zodat scholieren vanuit de maasdorpen een snellere verbinding met het Citaverdecollege in Horst kregen. De lijn bleef in de spitsuren als vaste buslijn rijden en daarbuiten als belbus.