Lijn 68 Amsterdam, Station Sloterdijk - Osdorp De Aker
Voormalige buslijn 68 | |
Vervoerder(s) | GVB |
Concessie | Stadsvervoer Amsterdam (2006-2011) |
Regio | Amsterdam |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Berkhof Jonckheer |
Periode | 15 september 2002 t/m 27 mei 2006 |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Dal | 4x/uur |
Avond | 2x/uur (tot 21:00 uur) |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 68 reed van station Sloterdijk via het Sloterparkbad naar Osdorp.
Route
Halte | ||
Amsterdam, Station Sloterdijk | ||
Amsterdam, Plesostraat | ||
Amsterdam, Naritaweg | ||
Amsterdam, Seineweg | ||
Amsterdam, Burgemeester de Vlughtlaan | ||
Amsterdam, Plein '40-'45 | ||
Amsterdam, Lodewijk van Deysselstraat | ||
Amsterdam, Burgemeester Röellstraat | ||
Amsterdam, Sloterparkbad | ||
Amsterdam, Oeverpad | ||
Amsterdam, Ookmeerweg | ||
Amsterdam, Osdorper Ban | ||
Amsterdam, Vrijzicht | ||
Amsterdam, Ruimzicht | ||
Amsterdam, Stadsdeelkantoor Osdorp | ||
Amsterdam, Hoekenes | ||
Amsterdam, Wolbrantskerkweg | ||
Amsterdam, Koos Vorrinkweg | ||
Amsterdam, Baden Powellweg | ||
Amsterdam, Ecuplein | ||
Amsterdam, Allenstraat | ||
Amsterdam, Presanella | ||
Amsterdam, La Meye | ||
Amsterdam, Baldwinstraat | ||
Amsterdam, Mahatma Gandhilaan | ||
Amsterdam, Osdorp De Aker |
Geschiedenis
Deze lijn werd geïntroduceerd op 15 september 2002 als nieuwe verbinding tussen Station Sloterdijk, Geuzenveld en Osdorp. De lijn ging voorlopig op maandag t/m vrijdag in de (brede) spitsuren 4x/uur rijden, aan het einde van de ochtend, in de avonduren tot 20.00 en op zaterdag werd slechts 2x/uur gereden.