Lijn 686 Kampen Pieter Zandt College - Nunspeet Molenweg
Buslijn 686 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | IJsselmond |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1 rit per richting. |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 686 is een schoolbus en rijdt van Kampen via Wezep, Oldebroek en Elburg naar Nunspeet.