Lijn 676 Geldermalsen Zorgcentrum - Gorinchem Viaduct A15/Gomarus
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 31 mei 2015 om 20:07
Buslijn 676 | |
Vervoerder(s) | Juijn Rossum i.o.v. Arriva |
Concessie | Achterhoek-Rivierenland |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Touringcar |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag (ri. Gorinchem) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 676 rijdt van Geldermalsen via Deil en Enspijk naar Gorinchem.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijdt één rit richting Gorinchem.
Route
Halte | ||
Geldermalsen, Zorgcentrum | ||
Geldermalsen, Station | ||
Deil, Lokhorstschool | ||
Enspijk, Haarstraat | ||
Gorinchem, Nieuwe Hoven | ||
Gorinchem, Viaduct A15/Gomarus |
Geschiedenis
Vanwege de reconstructie van de Tunnelweg, Van Dam van Isseltweg en Herman Kuijkstraat in Geldermalsen, was de route van lijnbus 676 aanvankelijk tijdelijk gewijzigd, en werd de halte Centrum tijdelijk vervangen door de halte Bejaardencentrum. Later werd besloten om deze wijziging te standaardiseren.
Op een onbekend moment is deze lijn ook de dorpen Deil en Enspijk aan gaan doen.