Lijn 66 Amsterdam Amstelstation - Amstelveen Galjoen
Voormalige buslijn 66 | |
Vervoerder(s) | GVB |
Concessie | Stadsvervoer Amsterdam |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Berkhof Jonckheer |
Periode | ? tot 2005 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 66 reed vanaf Amsterdam Amstel via de Rivierenbuurt, de RAI en Buitenveldert naar Amstelveen. Tussen het Amstelstation en de Kalfjeslaan werd dezelfde route gereden als Sternetlijn 199.
Route
Route niet compleet
Halte | ||
Amsterdam, Amstelstation | ||
Amsterdam, Amsteldijk | ||
Amsterdam, Victorieplein | ||
Amsterdam, Waalstraat | ||
Amsterdam, Maasstraat | ||
Amsterdam, Europaplein | ||
Amsterdam, Station RAI | ||
Amsterdam, Europaboulevard | ||
Amsterdam, Gelderlandplein | ||
Amsterdam, A.J. Ernststraat | ||
Amsterdam, Van Boshuizenstraat | ||
Amstelveen, Kalfjeslaan | ||
Amstelveen, Badlaan | ||
Amstelveen, Ziekenhuis | ||
Amstelveen, Galjoen |