Lijn 667 Strijensas Kerkplein - Oud-Beijerland Scholengemeenschap
Buslijn 667 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Hoekse Waard - Goeree-Overflakkee |
Lijnsoort | scholierenlijn |
Materieel | Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 3 ritten |
Dal | 4 ritten |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Scholierenlijn 667 rijdt van halte Kerkplein in Strijensas via Strijen, De Klem, Numansdorp-Oudesluis, Klaaswaal, Greup en Stougjesdijk naar halte Scholengemeenschap in Oud-Beijerland. Slechts één ochtendrit begint in Strijensas, de overige ritten rijden vanaf de Julianastraat in Strijen waar tevens de middagritten eindigen. Deze lijn maakt deel uit van de concessie HWGO en wordt in opdracht van Arriva gereden door TCR.