Lijn 65 Susteren Station - Maaseik Bospoort
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 14 nov 2016 om 01:56
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 12 mei 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Toekomstige buslijn 65 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Limburg |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Citea |
Rijdt vanaf | 11 december 2016 |
Voorganger(s) | 70 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (belbus) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur (belbus) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 65 rijdt van Susteren via Dieteren en Roosteren naar Maaseik.
Route
Halte | ||
Susteren, Station | ||
Susteren, Raadhuisplein | ||
Dieteren, Maaseikerweg | ||
Roosteren, Geleenbeek | ||
Roosteren, Schettereind | ||
Roosteren, Maaseikerweg | ||
Roosteren, Schettereind | ||
35px | Grens Nederland - België | |
Maaseik, Ziekenhuis | ||
Maaseik, Burgemeester Philipslaan | ||
Maaseik, Bospoort |
Geschiedenis
Op 11 december 2016 ging de nieuwe concessie Limburg van start. Op dat moment is lijn 65 uit de voormalige lijn 70 ontstaan die niet langer ging rijden tussen Susteren en Nieuwstadt. Nieuw was dat lijn 65 vanuit Roosteren wel door ging rijden naar het Belgische Maaseik.