Lijn 65 Kapellen Vredenburch - Merksem Kerkhof
Buslijn 65 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Vervoerregio | Antwerpen |
Lijnsoort | Streekbus |
Lijnkleur | 65 |
Materieel | Iveco Crossway LE, Mercedes-Benz Citaro LE |
Rijdt sinds | 1 juli 2023 |
Voorganger(s) | 650, 651 |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Dal | 4x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 1-4x/uur |
Zondag | 1-2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 65 rijdt van Kapellen via Brasschaat naar Merksem.
Dienstregeling
- In het weekend wordt voor 8:00 1x/uur gereden.
- Op zaterdag wordt tussen circa 10:00 en 18:00 uur 4x/uur gereden.
Route
Halte | ||
Kapellen, Vredeburgh | ||
Kapellen, Vandenhoudtstraat | ||
Kapellen, Dorp | ||
Kapellen, Spoortunnel | ||
Kapellen, Zilverhoeklaan | ||
Kapellen, Hoogboomsteenweg | ||
Kapellen, Valkenlaan | ||
Brasschaat, Boskapellei | ||
Brasschaat, Vrijwilligerslei | ||
Brasschaat, Frilinglei | ||
Brasschaat, Louislei | ||
Brasschaat, Donk Kerk | ||
Brasschaat, Beekstraat | ||
Brasschaat, Sint-Michielscollege | ||
Merksem, Kapelsesteenweg | ||
Merksem, P+R Merksem | ||
Merksem, Ringlaan | ||
Merksem, De Biezen | ||
Merksem, Catershoflaan | ||
Merksem, J. Palfijnziekenhuis | ||
Merksem, De Brem | ||
Merksem, Zwaantjeslei (Kerkhof) |
Geschiedenis
Op 1 juli 2023 werd de tweede fase van het 'Nieuwe net' uitgerold bij De Lijn. Op deze datum werd de route van lijn 650 beperkt tot het kerkhof van Merksem; de verbinding tussen Merksem en Luchtbal werd voortaan geboden door lijn 33 (P+R Luchtbal) en lijn 99 (station Luchtbal). Doorgaande reizigers tussen beide lijnen kunnen bij het Jan Palfijnziekenhuis overstappen. De frequenties bleven grotendeels in stand, alleen de 15-minutenfrequentie tussen 19:00 en 20:00 werd verlaagd naar een 30-minutenfrequentie.