Lijn 643 Goes Calvijn College - Sint-Annaland Dorpsweg
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf NIET INGEVULD. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buslijn 643 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Zeeland |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | MAN Lion's City G CNG |
Rijdt sinds | 9 december 2012 |
Voorganger(s) | 43 |
Frequenties
| |
Spits | 5x/dag (ri. Goes) 6x/dag (ri. Sint Annaland) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 643 rijdt van Goes via Krabbendijke, Tholen, Oud-Vossemeer en Sint Philipsland naar Sint Annaland.
Dienstregeling
Ochtendspits
- In de ochtendspits rijden vijf ritten richting Goes.
- De eerste vier rijden vanaf Sint Annaland. De eerste twee ritten rijden tot halte Sint-Philipsland Stationsstraat. De derde rit rijdt via Rilland naar het Station van Goes. De vierde rit rijdt naar Krabbendijke Westelijke Parallelweg.
- De vijfde rit begint in Tholen en rijdt via Kruiningen direct naar het station van Goes en daarna naar de halte Tiendenschuur.
Middagspits
- In de middagspits rijden twee ritten van Krabbendijke Westelijke Parallelweg naar Sint Annaland.
- Daarnaast rijden vier ritten van Goes Calvijn College naar Sint Annaland.
- De laatste rit rijdt vanaf Tholen Vliehof naar Sint Annaland.
- Op woensdag rijdt er één rit minder vanaf het Calvijn College in Goes en één van de ritten die daar begint, eindigt in Tholen.
Ochtendroute
Halte | ||
↓ | Sint Annaland, Dorpsweg | |
↓ | Sint Philipsland, Stationsstraat | |
Sint Philipsland, Haven | ||
Oud-Vossemeer, Oud-Vossemeersedijk | ||
Tholen, Deltaweg | ||
↓ | Tholen, Grindweg | |
70px | Tholen, Vliethof | |
70px | Tholen, Hertenkamp | |
Krabbendijke, Calvijn College | ||
↓ | Krabbendijke, Station | |
↓ | Krabbendijke, Westelijke Parallelweg | |
Kruiningen, De Uitkijk | ||
Goes, Kloetingseweg | ||
↓ | Goes, Station | |
Goes, Westwal (Centrum) | ||
Goes, Tiendenschuur | ||
Rilland, Begraafplaats | ||
Rilland, Dorpshuis | ||
Rilland, Hoofdweg | ||
↓ | Rilland, Stationsbuurt | |
Goes, Calvijn College | ||
↓ | Goes, Station |
Middagroute
Halte | ||
↓ | Goes, Calvijn College | |
↓ | Krabbendijke, Westelijke Parallelweg | |
Krabbendijke, Station | ||
Krabbendijke, Calvijn College | ||
70px | Tholen, Hertenkamp | |
↓ | Tholen, Vliethof | |
Tholen, Grindweg | ||
Tholen, Deltaweg | ||
Oud-Vossemeer, Oud-Vossemeersedijk | ||
Sint Philipsland, Stationsstraat | ||
Sint Philipsland, Haven | ||
↓ | Sint Annaland, Dorpsweg |
Geschiedenis
Ter verduidelijking van het lijnennet werd het lijnnummer 43 op 9 december 2012 gewijzigd naar 643.
In het dienstregelingjaar 2014/2015 werd in beide richtingen één rit via Rilland toegevoegd.
Op 1 maart 2015 werd de nieuwe dienstregeling van de concessie Zeeland ingevoerd. Op dat moment werden een aantal wijzigingen doorgevoerd op deze lijn. Een aantal haltes zijn vervallen en de route in de middagspits is gewijzigd. Verder zijn er extra ritten toegevoegd.
Op 30 augustus 2015 is het beginpunt van de laatste rit gewijzigd naar Tholen.
Op 10 december 2017 werden er twee ritten van Sint Annaland naar Sint-Philipsland toegevoegd.
Op 21 januari 2018 werden de vertrektijden van ritnummers 8 en 10 met circa drie minuten verschoven om zo beter aan te sluiten op lijn 102.
Op 19 augustus 2018 werd de vijfde ochtendrit verlengd naar de halte Tiendenschuur in Goes.