Lijn 641 Antwerpen Rooseveltplaats - Wuustwezel Stelplaats
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 1 dec 2017 om 22:29
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Snelbuslijn 641 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Antwerpen |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 641 rijdt van Antwerpen via Brasschaat naar Wuustwezel.
Dienstregeling
- In de spitsrichting wordt 2x/uur gereden.
Route
Halte | ||
Antwerpen, Rooseveltplaats | ||
Antwerpen, Sint-Jansplein | ||
Antwerpen, Noorderplaats | ||
Antwerpen, IJzerlaan | ||
Antwerpen, Noorderbrug | ||
Antwerpen, Straatsburgdok | ||
Antwerpen, Noorderlaan | ||
Antwerpen, Station Luchtbal | ||
Brasschaat, P+R Sint-Job | ||
Brasschaat, De Burletheide | ||
Brasschaat, Struikenlaan | ||
Wuustwezel, Koersdreef | ||
Wuustwezel, Kochdreef | ||
Wuustwezel, Bosduinstraat | ||
Wuustwezel, Verellenlaan | ||
Wuustwezel, Klooster | ||
Wuustwezel, Martendijk | ||
Wuustwezel, Beersgat | ||
Wuustwezel, Kouterstraat | ||
Wuustwezel, Dorp | ||
Wuustwezel, Guido Gezellelaan | ||
Wuustwezel, Voetbalplein | ||
Wuustwezel, Stelplaats |
Geschiedenis
Wegens algemene bezuinigingen bij De Lijn ging lijn 641 vanaf 1 september 2012 voortaan al bij Luchtbal de snelweg op en verviel de route door Merksem.