Lijn 63 Assendelft Station - Zaandam Voorsterbeek
Versie door Stefanvw14 (overleg | bijdragen) op 1 jul 2014 om 11:29 (Versie 180368 van Stefanvw14 (overleg) ongedaan gemaakt)
Buslijn 63 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Zaanstreek |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 63 rijdt van Assendelft via Westzaan en Koog a/d Zaan, Zaandam Station en het Zaans Medisch Centrum naar Zaandam 't Kalf.
Route
Halte | ||
Assendelft, Station Krommenie-Assendelft | ||
Assendelft, Marathon | ||
Assendelft, Ambachtslaan | ||
Assendelft, Noorderveenweg | ||
Assendelft, Noorderveenweg | ||
Assendelft, Bruggeman | ||
Assendelft, Peters | ||
Assendelft, R.K. Kerk | ||
Assendelft, Waterschot | ||
Assendelft, Gemeentehuis | ||
Assendelft, S. de Beauvoirstraat | ||
Assendelft, Festina Lente | ||
Assendelft, Hornlaan | ||
Assendelft, Waterschot | ||
Assendelft, R.K. Kerk | ||
Assendelft, Veenpolderdijk | ||
Assendelft, Watertoren | ||
Westzaan, Kerkbuurt | ||
Westzaan, Middel | ||
Koog a/d Zaan, Westerkoogweg | ||
Koog a/d Zaan, Gouwzoom | ||
Koog a/d Zaan, Mallegatsloot | ||
Zaandam, De Binding | ||
Zaandam, Diepenbroekstraat | ||
Zaandam, Durgerdamstraat | ||
Zaandam, Opera | ||
Zaandam, Houtveldweg/Station | ||
Zaandam, Albert Heijnweg | ||
Zaandam, Station | ||
Zaandam, Vinkenstraat | ||
Zaandam, Gedempte Gracht | ||
Zaandam, Peperstraat | ||
Zaandam, Veldvliegerweg | ||
Zaandam, Kopermolenstraat | ||
Zaandam, Zaans Medisch Centrum | ||
Zaandam, Hof van Zaenden | ||
Zaandam, Kogerveld Station | ||
Zaandam, Jufferstraat | ||
Zaandam, Sportvelden | ||
Zaandam, Borgerdiep | ||
Zaandam, De Twee Gebroeders | ||
Zaandam, IJssel | ||
Zaandam, Kennemerbeek | ||
Zaandam, Schipbeek | ||
Zaandam, Voorsterbeek |
Geschiedenis
Op 11 december 2011 werd de halte Marathon toegevoegt.
Per 5 juli 2014 wordt het traject Festina Lente - Assendelft Station alleen nog maandag tot en met vrijdag in de avonduren gereden en zaterdag de eerste twee bussen en in de avond. Op zondag starten en eindigen alle bussen te Assendelft Station. Op de overige tijdstippen rijdt buslijn 2x per uur tussen Festina Lente en Assendelft Station.