Lijn 62 Delft Station Centrum - Nootdorp Centrum
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 16 jul 2009 om 21:07
Buslijn 62 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Haaglanden streek |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | MAN Scout, MAN Ceatano |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 62 behoort tot de concessie Haaglanden streek en wordt gereden door Connexxion. Deze lijn rijdt van Delft via Ypenburg, naar Nootdorp. In Nootdorp gaat deze lijn doordeweeks vrijwel altijd verder als lijn 131 naar Pijnacker.
Route
Halte | ||
Delft, Station Centrum | ||
Delft, Zuidpoort | ||
Delft, Michiel de Ruyterweg | ||
Delft, Botanische Tuinen | ||
Delft, De Bieslandhof | ||
Delft, Tweemolentjeskade | ||
Delft, GGZ Delfland | ||
Delft, Arubastraat | ||
Delft, Brasserskade | ||
Delft, Bankastraat | ||
Den Haag, Defensie | ||
Den Haag, Bieremalaan | ||
Den Haag, Singel | ||
Den Haag, Hopmanstraat | ||
Den Haag, Laan van Hoornwijck | ||
Den Haag, Guirlande | ||
Den Haag, Gruttosingel | ||
Den Haag, Weidevogellaan | ||
Nootdorp, Centrum / Parade | ||
Nootdorp, Centrum |
Dienstregeling
- Dienstregeling op de Connexxion-site