Lijn 623 Utrecht De Uithof UMC - Amersfoort GSG Paladijnenweg
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 16 jan 2016 om 01:48
Buslijn 623 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Provincie Utrecht |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Mercedes-Benz Integro |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag (per richting) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 623 rijdt van Utrecht De Uithof rechtstreeks naar de GSG Guido de Brès aan de Paladijnenweg in Amersfoort.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijdt de bus naar Amersfoort en in de middagspits naar Utrecht.
Route
Halte | ||
Utrecht, UMC Utrecht | ||
Amersfoort, GSG Arnhemseweg | ||
Amersfoort, GSG Paladijnenweg |