Lijn 610 Bonn, Giselherstraße - Duisdorf Bahnhof
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 6 jan 2022 om 14:56
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 610 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | SWB |
Verkeersverbond | VRS |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Bonn |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro MAN Lion's City |
Rijdt sinds | 28 augustus 2019 |
Voorganger(s) | 610, 613 |
Frequenties
| |
Spits | 3-9x/uur |
Spits (vakantie) | 3x/uur |
Dal | 3x/uur |
Avond (werkdagen) | 2-3x/uur |
Zaterdag | 2-3x/uur |
Zaterdagavond | 2-3x/uur |
Zondag | 1-2x/uur |
Zondagavond | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 610 rijdt van Bonn Mehlem via Rüngsdorf, Bad Godesberg, Plittersdorf, Hochkreuz, Gronau, Südstadt, Hauptbahnhof, Endenich, Dransdorf en Lessenich naar Duisdorf.
Dienstregeling
- In de spitsrichting buiten de vakanties wordt 3 à 6x/uur extra tussen Hochkreuz en het Hauptbahnhof gereden.
- Van maandag tot en met zaterdag wordt de frequentie na circa 20:30 uur verlaagd van 3x/uur naar 2x/uur.
- Op zaterdag wordt de frequentie na circa 9:30 uur verhoogd van 2x/uur naar 3x/uur en op zondag respectievelijk van 1x/uur naar 2x/uur.
- In combinatie met de lijnen 611 en 613 wordt op een gedeelte van de route een verhoogde frequentie aangeboden.
Route
Halte | ||
Bonn, Giselherstraße | ||
Bonn, Oberaustraße | ||
Bonn, Gunterstraße | ||
Bonn, Mehlem Ort | ||
Bonn, Dreholzstraße | ||
Bonn, Brunhildstraße | ||
Bonn, Mehlem Bahnhof | ||
Bonn, Deichmanns Aue | ||
Bonn, Tannenallee/KfW Bankengruppe | ||
Bonn, Wendelstadtallee | ||
Bonn, Gutenbergallee | ||
Bonn, Römerplatz | ||
Bonn, Erlöserkirche | ||
Bonn, Bad Godesberg Bahnhof/Rheinallee | ||
Bonn, Kronprinzenstraße | ||
Bonn, Otto-Kühne-Schule | ||
Bonn, Denglerstraße | ||
Bonn, Plittersdorf Mitte | ||
Bonn, Saarstraße | ||
Bonn, Danziger Straße/Deutsches Museum Bonn | ||
Bonn, Hochkreuz | ||
Bonn, Deutsches Forschungsgemeinschaft | ||
Bonn, Ahrstraße/Deutsches Museum Bonn | ||
Bonn, Kennedyallee | ||
Bonn, Rheinaue Süd | ||
Bonn, Rheinaue Hauptzugang | ||
Bonn, Rheinaue Parkrestaurant | ||
Bonn, Johanniter-Krankenhaus | ||
Bonn, Post Tower | ||
Bonn, Deutsche Welle | ||
Bonn, Heussallee/Museumsmeile | ||
Bonn, UN Campus Bahnhof | ||
Bonn, Straßburger Weg | ||
Bonn, Schedestraße | ||
Bonn, Arndtstraße | ||
Bonn, Herz-Jesu-Hof | ||
Bonn, Nassestraße/Arithmeum | ||
Bonn, Hauptbahnhof | ||
Bonn, Herwarthstraße | ||
Bonn, Mozartstraße | ||
Bonn, Karlstraße | ||
Bonn, Verdistraße | ||
Bonn, Auf dem Hügel | ||
Bonn, Immenburgpark | ||
Bonn, Am Propsthof | ||
Bonn, Verweyenstraße | ||
Bonn, Endenich Nord Bahnhof | ||
Bonn, Hans-Sachs-Straße | ||
Bonn, An der Dransdorfer Burg | ||
Bonn, Dransdorf Kirche | ||
Bonn, Meßdorfer Straße | ||
Bonn, Martin-Legros-Straße | ||
Bonn, Gielsdorfer Straße | ||
Bonn, Ermlandstraße | ||
Bonn, Lessenich Kapelle | ||
Bonn, Duisdorf Neuer Friedhof | ||
Bonn, Duisdorf Bahnhof |
Geschiedenis
Op 28 augustus 2019 werd de route gewijzigd. Vanaf Bad Godesberg werd voortaan naar Rüngsdorf en Mehlem gereden, hiermee werd de route van lijn 613 overgenomen. Lijn 613 werd op zijn beurt vanaf Bad Godesberg naar Heiderhof verlengd om de route van lijn 610 over te nemen. Tevens werd de dienstregeling in het weekend uitgebreid. Op zaterdag werd overdag de frequentie tot circa 20:30 uur verhoogd van 2x/uur naar 3x/uur en op zondagochtend werd de halfuursdienst om 9:30 uur in plaats van om 11:00 uur opgestart.
Categorieën:
- Verouderde buitenlandse lijnen
- Buitenlandse lijn 610
- Buitenlandse buslijnen
- Verkeersverbond VRS
- Lijn in Duitsland
- Stadsdienst Bonn
- Plaats Bonn
- Station Bonn-Mehlem
- Station Bonn-Bad Godesberg
- Bonn Hochkreuz/Deutsches Museum Bonn
- Bonn Heussallee/Museumsmeile
- Station Bonn UN Campus
- Station Bonn Hbf
- Station Bonn-Endenich Nord
- Station Bonn-Duisdorf