Lijn 604 Oostburg Ziekenhuis - Hoofdplaat Dorp
Buslijn 604 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Zeeland |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | 1 maart 2015 |
Voorganger(s) | 3, 4 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/ochtendspits (ri. Oostburg) 3x/middagspits (ri. Hoofdplaat) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 604 rijdt van Oostburg via Zuidzande, Cadzand, Nieuwvliet, Groede en Nummer Een naar Hoofdplaat.
Dienstregeling
- Er zijn in de ochtendspits twee ritten (1x/uur) naar Oostburg.
- In de middagspits rijden drie ritten tussen 14:00 en 16:00 uur (1x/uur) naar Hoofdplaat.
- Deze lijn rijdt alleen in de wintermaanden (november tot en met april).
Route
Halte | ||
Oostburg, Ziekenhuis | ||
Zuidzande, Markt | ||
Zuidzande, Potjes | ||
Cadzand-Dorp, Molen | ||
Cadzand-Dorp, Mariastraat | ||
Nieuwvliet, Dorp | ||
Groede, Traverse | ||
Groede, Vijver | ||
Groede, Boerenhol | ||
Nummer Een, Nummer Een | ||
Hoofdplaat, Dorp |
Geschiedenis
Op 1 maart 2015 werd de nieuwe dienstregeling van de concessie Zeeland ingevoerd. Op dat moment werden lijn 3 en lijn 4 opgeheven, daardoor verviellen de vaste busverbindingen voor bijna alle dorpen op deze lijnen. Beperkte vervanging kwam er met schoolbus 604, waardoor een groot gedeelte van West Zeeuws-Vlaanderen enkel in de wintermaanden bereikbaar is met het openbaar vervoer.