Lijn 604 Oostburg Ziekenhuis - Hoofdplaat Dorp
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 16 jan 2015 om 16:38
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 12 mei 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buslijn 604 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Zeeland |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | 1 maart 2015 |
Voorganger(s) | 3, 4 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag (Ri. Oostburg) 3x/dag (Ri. Hoofdplaat) |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 604 rijdt van Oostburg via Zuidzande, Cadzand en Nieuwvliet, Groede en Nummer Een naar Hoofdplaat.
Dienstregeling
- Er zijn in de ochtendspits twee ritten (1x/uur) naar Oostburg.
- In de middagspits rijden drie ritten tussen 14:00 en 16:00 uur (1x/uur) naar Hoofdplaat.
- Deze lijn rijdt alleen in de wintermaanden (vanaf 1 november 2015).
Route
Halte | ||
Oostburg, Ziekenhuis | ||
Zuidzande, Markt | ||
Zuidzande, Potjes | ||
Cadzand-Dorp, Molen | ||
Cadzand-Dorp, Mariastraat | ||
Nieuwvliet, Dorp | ||
Groede, Traverse | ||
Groede, Vijver | ||
Groede, Boerenhol | ||
Nummer Een, Nummer Een | ||
Hoofdplaat, Dorp |
Geschiedenis
Op 1 maart 2015 werd de nieuwe dienstregeling van de Concessie Zeeland ingevoerd. Op dat moment werden lijn 3 en lijn 4 opgeheven, daardoor verviel de vaste busverbindingen voor bijna alle dorpen op deze lijnen. Beperkte vervanging kwam er in de vorm van een nieuwe schoolbus 604, waardoor een groot gedeelte van Oost Zeeuws Vlaanderen alleen nog maar in de spits bereikbaar is met het Openbaar Vervoer.