Lijn 574 Gorinchem Station - Gelkenes Schoonhovense Veer
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 25 jul 2017 om 12:13
Belbuslijn 574 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | DAV-gebied |
Lijnsoort | Belbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Rijdt sinds | 11 december 2016 |
Voorganger(s) | 74 |
Frequenties
| |
Spits | zie lijn 74 |
Dal | zie lijn 74 |
Avond | 0-1x/uur |
Zaterdag | zie lijn 74 |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 574 is het lijnnummer van de belbusritten van lijn 74. Deze lijn rijdt van station Gorinchem via Schelluinen, Goudriaan en Nieuwpoort naar het Schoonhovenseveer in Gelkenes.
Dienstregeling
- Lijn 574 rijdt van maandag- t/m zaterdagavond pas na 21.00 uur.
Route
Halte | ||
Gorinchem, Station | ||
Gorinchem, Beatrixziekenhuis | ||
Schelluinen, Rijksweg | ||
Goudriaan, Provincialeweg | ||
Goudriaan, Achterland | ||
Nieuwpoort, Vijverhof | ||
Nieuwpoort, Dam | ||
35px | Gelkenes, Schoonhovenseveer |
Geschiedenis
Lijn 574 ontstond op 11 december 2016 als nieuw lijnnummer voor de belbusritten van lijn 74.