Lijn 56 Emmerich Bahnhof - Bedburg-Hau Rathaus
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 24 feb 2024 om 15:19
Voormalige buslijn 56 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | NIAGsub |
Verkeersverbond | VGN |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro MAN NL 263 |
Periode | ... t/m 16 augustus 2008 |
Opvolger(s) | 56, SB58 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Dal (vakantie) | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 56 reed van Emmerich Stadtmitte via Kleve Warbeyen, Kleve Kellen, Kleve Stadtmitte, Kleve Oberstadt en Kleve Weißes Tor naar Bedburg-Hau Ortsmitte.
Dienstregeling
- Doordeweeks werd standaard 1x/uur gereden. In de ochtendspits reed een scholierenrit van Emmerich Bahnhof naar Kleve Weißes Tor en een scholierenrit van Kleve Bahnhof naar Kleve Weißes Tor.
- In de middag reed een scholierenrit van Kellen Schulzentrum naar Bedburg-Hau Rathaus. In de omgekeerde richting reden twee scholierenritten vanaf Kleve Weißes Tor naar Emmerich Bahnhof en reed een scholierenrit van Kleve Weißes Tor naar Kellen Offenberg.
Route
Halte | ||
Emmerich, Bahnhof | ||
Emmerich, Kleiner Löwe | ||
Emmerich, Tillmannsteege | ||
Emmerich, Neuer Steinweg | ||
Emmerich, Nonnenplatz | ||
Emmerich, Geistmarkt | ||
Emmerich, Van-den-Bergh-Straße | ||
Emmerich, Brückenkopf Rechts | ||
Kleve, Brückenkopf Links | ||
Kleve, Überhorsthof | ||
Kleve, Grüner Weg | ||
Kleve, Warbeyen | ||
Kleve, Alte Mühle | ||
Kleve, Lippenhof | ||
Kleve, Schmidthausen | ||
Kleve, Kellen Schulzentrum | ||
Kleve, Kellen Offenberg | ||
Kleve, Hoher Weg | ||
Kleve, Reeser Straße | ||
Kleve, Schulstraße | ||
Kleve, Breiner Straße | ||
Kleve, Bahnhof | ||
Kleve, Minoritenstraße | ||
Kleve, Bergstraße | ||
Kleve, Stechbahn | ||
Kleve, Fischmarkt | ||
Kleve, Stiftskirche | ||
Kleve, Postamt | ||
Kleve, Realschule | ||
Kleve, Schuhfabrik | ||
Kleve, Siegertstraße | ||
Kleve, Albersallee | ||
Kleve, Sankt-Antonius-Hospital | ||
Kleve, Weißes Tor | ||
Bedburg-Hau, Lindenstraße | ||
Bedburg-Hau, Breite Straße | ||
Bedburg-Hau, Kaiser-Wilhelm-Allee | ||
Bedburg-Hau, Hau Kirche | ||
Bedburg-Hau, Look | ||
Bedburg-Hau, Landesklinik | ||
Bedburg-Hau, Bahnhof | ||
Bedburg-Hau, Fahnenkamp | ||
Bedburg-Hau, Johann-van-Aken-Ring | ||
Bedburg-Hau, Schneppenbaum Siedlung | ||
Bedburg-Hau, Basten | ||
Bedburg-Hau, Rathaus |
Geschiedenis
Op 17 augustus 2008 werd de dienstregeling gewijzigd. Hierdoor werd het traject tussen Kleve en Emmerich overgenomen door lijn SB58.De frequenties bleven hierbij gehandhaafd.