Lijn 53 Utrecht Centraal Station - Driebergen St. Hubertuslaan
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 03:55 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Voormalige buslijn 53 | |
Vervoerder(s) | Midnet |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 53 reed van Utrecht via De Bilt en Zeist naar Driebergen.
Op maandag t/m vrijdag overdag werd maar 1x/uur van/naar de Hubertuslaan gereden. Op zondag werd echter 4x/dag ook tussen de Hubertuslaan en station Driebergen-Zeist gereden. Alle overigen ritten overdag en op zaterdag reden niet verder dan station Driebergen-Zeist. Alle ritten in de avonduren en op zondag reden niet verder dan Zeist Busstation.
Route
Halte | ||
Utrecht, Centraal Station | ||
Utrecht, Rijnkade | ||
Utrecht, Janskerkhof | ||
Utrecht, Lucasbolwerk | ||
Utrecht, Wittevrouwenbrug | ||
Utrecht, F.C. Dondersstraat | ||
Utrecht, Hoofdkantoor VSB | ||
De Bilt, Steinenburglaan | ||
De Bilt, Kerklaan | ||
De Bilt, Tunneltje | ||
De Bilt, Amersfoortseweg | ||
Zeist, Jordanlaan / Kroostweg Noord | ||
Zeist, De Dreef / Kromme Rijnlaan | ||
Zeist, Winkelcentrum | ||
Zeist, Gunninglaan | ||
Zeist, L. Flat | ||
Zeist, Panweg | ||
Zeist, Nepveulaan | ||
Zeist, Burg. Patijnlaan | ||
Zeist, Van der Merschlaan | ||
Zeist, Jacob van Lennepplein | ||
Zeist, Steynlaan | ||
Zeist, Busstation | ||
Zeist, Weeshuislaan | ||
Zeist, Hogeweg | ||
Zeist, Amandelhof | ||
Zeist, Louise de Colignyplein | ||
Zeist, De Oldenborgh | ||
Zeist, Heerwegen | ||
Zeist, Prinses Margrietlaan | ||
Driebergen, Station Driebergen-Zeist | ||
Driebergen, Loolaan / A12 | ||
Driebergen, Hoofdstraat | ||
Driebergen, Van Asch van Wijcklaan | ||
Driebergen, Boterbloem | ||
Driebergen, Damhertlaan | ||
Driebergen, Engelenburg | ||
Driebergen, Schippersdreef | ||
Driebergen, Sint Hubertuslaan |