Lijn 45 Krabbendijke Parallelweg - Terneuzen Ziekenhuis
Voormalige buslijn 45 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Midden-Zeeland |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | MAN Lion's City CNG |
Periode | ... t/m 8 december 2012 |
Opvolger(s) | 645 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 45 reed van Krabbendijke via Goes en 's Gravenpolder naar 's Heerenhoek.
Lijnvoering
Ochtend
- 1x: Terneuzen --> Krabbendijke (rechtstreeks)
- 1x: Terneuzen --> Goes
- 2x: Goes - Krabbendijke
Middag
- 4x: Krabbendijke --> 's Heerenhoek
Route
Halte | ||
Krabbendijke, Calvijn College | ||
Krabbendijke, Station | ||
Krabbendijke, Westelijke Parallelweg | ||
Kruiningen, De Uitkijk | ||
Biezelinge, Caisson | ||
Goes, Kloetingseweg | ||
Goes, Station | ||
's Gravenpolder, Goesestraatweg | ||
's Gravenpolder, Schuitweg | ||
's Gravenpolder, Korte Koedijk | ||
's Heerenhoek, Tolplein | ||
Terneuzen, Busstation W'Tunnel | ||
Terneuzen, Middensluis | ||
Terneuzen, Westkant | ||
Terneuzen, Stadhuis | ||
Terneuzen, Oostelijk Bolwerk | ||
Terneuzen, Scheldorado | ||
Terneuzen, Prof. Zeemanstraat | ||
Terneuzen, Serlippenstraat | ||
Terneuzen, Rooseveltlaan | ||
Terneuzen, Sloelaan | ||
Terneuzen, Zeldenrustlaan | ||
Terneuzen, Ziekenhuis |
Geschiedenis
Op 9 december 2012 werd het lijnnummer gewijzigd naar 645, om zo te benadrukken dat deze lijn een schoolbus is. Daarnaast werd in de ochtendspits één rit vanaf Zaamslag toegevoegd, zodat reizigers uit Zeeuws-Vlaanderen ook sneller naar Goes konden reizen.