Lijn 43 Tjerkgaast Spannenburg - Sint Nicolaasga Centrum
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 17 jul 2016 om 00:36
Voormalige buslijn 43 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord- en Zuidwest-Fryslân |
Lijnsoort | Spitsbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | iig. 2007 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/ochtendspits |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 43 reed van Spannenburg een lusroute via Idskenhuizen en Langweer.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Spannenburg, Spannenburg | ||
Idskenhuizen, Idskenhuizen | ||
Langweer, Langweer | ||
Spannenburg, Spannenburg |