Lijn 432 Löhne, Remarqueplatz/Bahnhof - Gemeindehaus
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 21 apr 2024 om 09:55
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 432 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | WWBsub |
Verkeersverbond | WT |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Löhne |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter City |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond (werkdagen) | 1x/uur (tot 20:00) |
Avond (weekend) | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/uur (deels belbus) |
Zondag | 1x/2 uur (belbus) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 432 rijdt van Löhne Stadtmitte naar Falscheide.
Dienstregeling
- Op zaterdag wordt na circa 14:00 uur als belbus gereden.
Route
Halte | ||
Löhne, Remarqueplatz/Bahnhof | ||
Löhne, Quellental | ||
Löhne, Ort | ||
Löhne, Kirche | ||
Löhne, Am Steinbrink | ||
Löhne, Schillenbrink | ||
Löhne, Am Osterbusch | ||
Löhne, Falscheider Straße | ||
Löhne, Industriegebiet | ||
Löhne, Obernfeld | ||
Löhne, Bäckerstraße | ||
Löhne, Im Schling | ||
Löhne, Pestalozzistraße | ||
Löhne, Hemke | ||
Löhne, Dickendorner Weg | ||
Löhne, Windmühlenweg | ||
Löhne, Realschule | ||
Löhne, Noltestraße | ||
Löhne, Gladiolenweg | ||
Löhne, Am Knick | ||
Löhne, Geranienstraße | ||
Löhne, Gemeindehaus | ||