Lijn 430 Dinant Gare - Ciney Place Monseu
Voormalige buslijn 430 in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Entiteit | Namur-Luxembourg |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 31 augustus 2013 |
Opvolger(s) | 130, 131 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/dag |
Spits (vakantie) | 1x/dag |
Dal | 1x/dag (woensdag: 2x/dag) |
Dal (vakantie) | 1x/vrijdag |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 430 rijdt van Dinant via Leffe, Lisogne, Thynes, Sovet en Braibant naar Ciney.
Route
Halte | ||
Dinant, Gare | ||
Dinant, Place Collard | ||
Dinant, Collégiale | ||
Dinant, Boulevard Sassereth | ||
Leffe, Place | ||
Leffe, Rue du Fond | ||
Leffe, Feret | ||
Leffe, La Nationale | ||
Leffe, Fond | ||
Dinant, Château del Marmol | ||
Dinant, Le Petit Coin-Coin | ||
Lisogne, Eglise | ||
Thynes, Eglise | ||
Thynes, Chapelle | ||
Thynes, Barbion | ||
Thynes, Monica | ||
Sovet, Haute | ||
Sovet, Carrefour | ||
Sovet, Basse | ||
Braibant, Route de Mont | ||
Braibant, Ecole | ||
Braibant, Halloy Centre | ||
Ciney, Aljoux | ||
Ciney, Huit Ponts | ||
Ciney, Forges | ||
Ciney, Gare de Autobus | ||
Ciney, Centre Médical | ||
Ciney, Hôtel de Ville | ||
Ciney, Place Monseu |
Geschiedenis
Op 1 september 2013 werd deze lijn opgeheven. Delen van het traject werden overgenomen door de nieuwe lijnen 129 t/m 131.