Lijn 42a/3 Les Villettes La Bosse - Trois-Ponts Gare
Voormalige buslijn 42a/3 in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Entiteit | Liège-Verviers |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 31 augustus 2013 |
Opvolger(s) | 242 |
Frequenties
| |
Spits | 0-1x/dag |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | 0-1x/woensdag |
Dal (vakantie) | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 42a/3 reed van Les Villettes, Bra-sur-Lienne, Jevigné, Lansival, Lierneux, Arbrefontaine en Odrimont via Haute-Bodeux en Basse-Bodeux naar Trois-Ponts.
Dienstregeling
- In de ochtendspits reed één rit van Les Villettes naar Trois-Ponts.
- Op woensdag reed rond het middaguur één rit van Trois-Ponts naar Odrimont.
- Op overige dagen reed in de middagspits één rit van Trois-Ponts naar Odrimont.
Route
Halte | ||
Les Villettes, La Bosse | ||
Les Villettes, Erria Carrefour | ||
Les Villettes, Erria 75 | ||
Les Villettes, Église | ||
Les Villettes, Centre | ||
Les Villettes, Les Fourirs | ||
Bra-sur-Lienne, Pont de Villettes | ||
Bra-sur-Lienne, Centre | ||
Vaux-Chavanne, Route de Lierneux | ||
Jevigné, Route de Malempré | ||
Jevigné, Ferme Martin | ||
Jevigné, Chemin de Baneux | ||
Jevigné, Église | ||
Lansival, Village | ||
Lierneux, Rue Doyard | ||
Lierneux, Colonie Principale | ||
Lierneux, Carrefour | ||
Lierneux, Bibliothèque Publique | ||
Lierneux, Église | ||
Lierneux, Monument | ||
Lierneux, École Primaire de l'État | ||
Lierneux, La Vaux | ||
Lierneux, La Falize | ||
Lierneux, Brux | ||
Lierneux, Gernechamps | ||
Arbrefontaine, Menil Carrefour | ||
Arbrefontaine, Chapelle | ||
Arbrefontaine, Maison Gilles | ||
Arbrefontaine, Chemin d'Odrimont 42 | ||
Odrimont, Route d'Arbrefontaine | ||
Odrimont, Village | ||
Odrimont, Amcômont Carrefour | ||
Odrimont, Route de Noirefontaine | ||
Haute-Bodeux, Fontaine | ||
Haute-Bodeux, 47 | ||
Haute-Bodeux, Monument | ||
Basse-Bodeux, Bac | ||
Basse-Bodeux, Garage Huppertz | ||
Trois-Ponts, Camping | ||
Trois-Ponts, Henrimoulin Carrefour | ||
Trois-Ponts, Route de Basse-Bodeux 60 | ||
Trois-Ponts, Abattoirs | ||
Trois-Ponts, Rue des Écoles | ||
Trois-Ponts, Pont de la Salm | ||
Trois-Ponts, Gare SNCB |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Op 1 september 2006 werd de rit in de middagspits van Trois-Ponts naar Odrimont op woensdag opgeheven. Deze rit werd vrijwel niet gebruikt, omdat de meeste gebruikers van deze lijn reisden met de rit rond het middaguur.
Op 1 september 2013 werd de lijn hernummerd naar lijn 242.