Lijn 426 Bergisch Gladbach S-Bahnhof - Wipperfürth Busbahnhof
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 2 feb 2023 om 22:08
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 426 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Wupsi, OVAG |
Verkeersverbond | VRS |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro MAN Lion's City |
Frequenties
| |
Spits | 1-3x/uur |
Dal | 1-3x/uur |
Avond (werkdagen) | 1-3x/uur |
Zaterdag | 1-2x/uur |
Zaterdagavond | 1-2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Zondagavond | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 426 rijdt van Bergisch Gladbach Stadtmitte via Bergisch Gladbach Herrenstrunden, Kürten Spitze, Kürten Dürscheid, Kürten Miebach, Kürten Biesfeld, Kürten Eichhof, Kürten Ortsmitte, Kürten Junkermühle en Wipperfürth Thier naar Wipperfürth Stadtmitte.
Dienstregeling
- Van maandag tot en met zaterdag wordt tot circa 21:00 uur 1x/uur tussen Kürten Splash-Bad en Wipperfürth Busbahnhof gereden en 2 of 3x/uur tussen Bergisch Gladbach S-Bahnhof en Kürten Splash-Bad.
- Van maandag tot en met zaterdag wordt na circa 21:00 uur de frequentie tussen Bergisch Gladbach S-Bahnhof en Kürten Splash-Bad afgebouwd naar 1x/uur.
- In de ochtendspits rijdt een extra rit van Wipperfürth Busbahnhof naar Bergisch Gladbach S-Bahnhof. Tevens rijden in de ochtendspits buiten de vakanties twee scholierenritten richting Wipperfürth via de halte Ahe. Deze ritten rijden ook via Kürten Schulzentrum net als twee reguliere ochtendspitsritten richting Wipperfürth. In de middag rijdt een extra rit van Kürten Schulzentrum naar Wipperfürth Busbahnhof en rijdt een reguliere rit richting Bergisch Gladbach via Kürten Schulzentrum.
Route
Halte | ||
Bergisch Gladbach, S-Bahnhof | ||
Bergisch Gladbach, Markt | ||
Bergisch Gladbach, Forum | ||
Bergisch Gladbach, Sonnenweg | ||
Bergisch Gladbach, Heiligenstock | ||
Bergisch Gladbach, Dombach | ||
Bergisch Gladbach, Herrenstrunden Schiff | ||
Bergisch Gladbach, Herrenstrunden | ||
Bergisch Gladbach, Unterthal | ||
Kürten, Spitze | ||
Kürten, Dürscheid Kirche | ||
Kürten, Dürscheid Steeg | ||
Kürten, Miebach | ||
Kürten, Offermannsheider Straße | ||
Kürten, Biesfeld | ||
Kürten, Eichhof | ||
Kürten, Breibacher Weg | ||
Kürten, Waldmühle | ||
Kürten, Schulzentrum | ||
Kürten, Rathaus | ||
Kürten, Ahlenbachermühle | ||
Kürten, Splash-Bad | ||
Kürten, Splash-Bad Wende | ||
Kürten, Sürth | ||
Kürten, Eulensiefen | ||
Kürten, Häcksbilstein | ||
Kürten, Junkermühle | ||
Kürten, Furth | ||
Wipperfürth, Jörgensmühle | ||
Wipperfürth, Ommerborn Abzweig | ||
Wipperfürth, Ballsiefen | ||
Wipperfürth, Am Buschfelde | ||
Wipperfürth, Thier | ||
Wipperfürth, Fürden | ||
Wipperfürth, Ahe | ||
Wipperfürth, Kohlgrube | ||
Wipperfürth, Erlen | ||
Wipperfürth, Weinbach | ||
Wipperfürth, Unterweinbach | ||
Wipperfürth, Doktor-Leo-Zorn-Platz | ||
Wipperfürth, Klosterplatz | ||
Wipperfürth, Busbahnhof/Surgères-Platz |
Geschiedenis
Op 9 december 2018 werd de frequentie in de avonduren en op zondag tussen Kürten en Wipperfürth verhoogd van 1x/2 uur naar 1x/uur.