Lijn 417 Antwerpen Rooseveltplaats - Turnhout Markt
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 1 mei 2016 om 12:46
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Snelbuslijn 417 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Antwerpen |
Lijnsoort | Snelbus |
Materieel | Van Hool New AG300 Jonckheere Transit G |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 417 rijdt van Antwerpen via Borgerhout, Zoersel, Westmalle, Oostmalle, Vlimmeren, Beerse en Vosselaar naar Turnhout.
Dienstregeling
- De halte Turnhout Markt wordt grofweg alleen bediend in de ochtendspits vanuit Antwerpen en in de middagspits naar Antwerpen.
Route
Halte | ||
Antwerpen, Rooseveltplaats | ||
Antwerpen, Centraal Station | ||
Antwerpen, Kerkstraat | ||
Borgerhout, Drink | ||
Borgerhout, De Roma | ||
Borgerhout, Turnhoutsepoort | ||
Zoersel, P+R Den Haan | ||
Zoersel, Drengel | ||
Zoersel, Hoogveld | ||
Zoersel, Dorp | ||
Zoersel, Meerheide | ||
Westmalle, Delften | ||
Westmalle, Zandstraat | ||
Oostmalle, Busstation | ||
Vlimmeren, Statiestraat | ||
Beerse, Lilsedijk | ||
Beerse, Gierleseweg | ||
Beerse, Heibergstraat | ||
Vosselaar, Dorp | ||
Turnhout, Galgenbeekweg | ||
Turnhout, Lokerenstraat | ||
Turnhout, Stelplaats | ||
Turnhout, Station | ||
70px | Turnhout, Zeshoek | |
Turnhout, Warande | ||
Turnhout, Markt |