Lijn 402 Groningen Centraal Station - Vries Centrum
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 14 aug 2009 om 12:16 (Nieuwe pagina: {{LijnInfo |lijnnr=452 |vervoerder=Arriva |concessie=GD |materieel=VDL Berkhof Ambassador |lijnsoort=Nachtbus |frequentie_avond=4x/nacht }} '''Lijn 452''' is een nachtbus ...)
Buslijn 452 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | GD |
Lijnsoort | Nachtbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | 4x/nacht |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 452 is een nachtbus en rijdt van Groningen via Paterswolde, Eelde en De Punt naar Vries. Deze lijn rijdt alleen in de nacht van zaterdag op zondag.
Route
Halte | ||
Groningen, Centraal Station | ||
Groningen, Van Ketwich Verschuurlaan | ||
Eelderwolde, Hoornseplas | ||
Paterswolde, Noordwijk | ||
Eelde, Burgemeester J.G. Legroweg | ||
Eelde, Vosbergen | ||
De Punt, Busstation richting Vries | ||
De Punt, Borgerweg | ||
De Punt, Kampstukkenweg | ||
De Punt, Halfweg | ||
Vries, Weg naar Philadelphia | ||
Vries, Brinkstichting | ||
Vries, Noordenveldweg | ||
Vries, Centrum |