Lijn 38 Venray Busstation - Meerlo Hoofdstraat
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 03:37 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Voormalige buslijn 38 | |
Vervoerder(s) | Veolia Transport |
Concessie | Noord- en Midden-Limburg |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes Sprinter |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 38 rijdt van Venray via Geysteren en Blitterswijck naar Meerlo. Het traject Venray - Oostrum - Geysteren - Wanssum was vroeger onderdeel van 39 bij Hermes. Deze lijn is onbekende datum vervallen. Bij de komst van Veolia werd dit traject eerst onderdeel van lijn 25 en later lijn 29. Op 1 november 2009 ging lijn 38 rijden tussen Venray en Meerlo.
Vanaf 12 december 2010 werd de lijn ingekort tot Blitterswijck en kreeg in Venray een uitgebreidere route en een nieuw eindpunt bij De Brabander.
Route
Halte | ||
Venray, Busstation | ||
Venray, Raadhuis | ||
Venray, Mgr. Nolensstraat | ||
Venray, Vincent van Gogh | ||
Venray, Café Halfweg | ||
Venray, Stationsweg | ||
Venray, Station Veolia | ||
Oostrum, Kerk | ||
Oostrum, De Zomp | ||
Geysteren, Kerk | ||
Wanssum, Industrieterrein | ||
Wanssum, Centrum | ||
Blitterswijck, Blitterswijckseweg | ||
Blitterswijck, Kapelletje | ||
Meerlo, Brug | ||
Meerlo, Hoofdstraat |