Lijn 33 Heestert Station - Spiere Kerk
Buslijn 33 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Vervoerregio | Kortrijk |
Lijnsoort | Streekbus |
Lijnkleur | 33 |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | 6 januari 2024 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/uur |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Avond (werkdagen vak.) | 1x/dag |
Zaterdag | 1x/uur |
Zaterdagavond (vak.) | 1x/dag |
Zondag | rijdt niet |
Zondagavond (vak.) | 1x/dag |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 33 rijdt van Heestert via Moen, Sint-Denijs en Helkijn naar Spiere.
Dienstregeling
- Er rijden twee extra ritten van/naar Kortrijk.
Route
Halte | ||
Kortrijk, Station | ||
Kortrijk, Zwevegemsepoort | ||
Kortrijk, Rijkswacht | ||
Kortrijk, VTI | ||
Kortrijk, Soetens Molen | ||
Kortrijk, Evolis | ||
Zwevegem, Luipaardstraat | ||
Zwevegem, Lindelaan | ||
Zwevegem, Kwadepoelstraat | ||
Zwevegem, Kerk | ||
Zwevegem, Gemeentehuis | ||
Zwevegem, Brandweer | ||
Zwevegem, Frankrijklaan | ||
Zwevegem, Bellegemstraat | ||
Zwevegem, Lettenhofstraat | ||
Zwevegem, Knokke Kerk | ||
Heestert, Bonte Os | ||
Heestert, Kwadestraat | ||
Heestert, Station | ||
Moen, Lindebloesemlaan | ||
Moen, Kerk | ||
Moen, Verzetstraat | ||
Moen, Moenkouterstraat | ||
Moen, Boeveriestraat | ||
Sint-Denijs, Dries | ||
Sint-Denijs, Koffiestraat | ||
Sint-Denijs, Kerk | ||
Sint-Denijs, Station | ||
Helkijn, Vierabelen | ||
Helkijn, Brouwerij | ||
Helkijn, Centrum | ||
Helkijn, Gaverdreef | ||
Spiere, Gemeentehuis | ||
Spiere, Kerk |
Geschiedenis
Op 6 januari 2024 werd de derde fase van het 'Nieuwe net' uitgerold bij De Lijn. Op deze datum ontstond er een nieuwe lijn die tussen Heestert, Moen, Sint-Denijs, Helkijn en Spiere reed met een frequentie van 1x/uur (2x/uur tussen Kortrijk en Kuurne).