Lijn 33 Hamm, Hauptbahnhof - An der Uentroper Kirche
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 1 jun 2020 om 14:53
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 33 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Stadtwerke Hamm |
Verkeersverbond | WT |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Hamm |
Materieel | MAN Lion's City Solaris Urbino |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond (werkdagen) | 1x/uur (tot 21:00) |
Avond (weekend) | 1x/uur (tot 20:00) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 33 rijdt van Hamm Hauptbahnhof via Hochschule en Werries naar Uentrop.
Route
Halte | ||
Hamm, Hauptbahnhof/Willy Brandt Platz | ||
Hamm, Westentor | ||
Hamm, Alte Synagoge/Markt | ||
Hamm, Weststraße | ||
Hamm, Hans Böckler Platz | ||
Hamm, Oststraße | ||
Hamm, Widumstraße/OLG | ||
Hamm, Friedensschule | ||
Hamm, Haus Kentrop | ||
Hamm, Hochschule Hamm-Lippstadt | ||
Hamm, Fichtestraße | ||
Hamm, Ludwig Teleky Straße | ||
Hamm, Fasanenstraße | ||
Hamm, Sankt Georgs Platz | ||
Hamm, Marderweg | ||
Hamm, Paracelsushaus | ||
Hamm, Ammerweg | ||
Hamm, Starenschleife | ||
Hamm, Pinienweg | ||
Hamm, Maximilianpark | ||
Hamm, Maxi-Center | ||
Hamm, Espenweg | ||
Hamm, Wittenborg | ||
Hamm, Pelzerstraße | ||
Hamm, Werries | ||
Hamm, Haarener Hafen | ||
Hamm, Sundernstraße | ||
Hamm, Haaren | ||
Hamm, Im Giesendahl | ||
Hamm, Sundernstraße | ||
Hamm, Hülshoffstraße | ||
Hamm, Graevinghoffstraße | ||
Hamm, Kranstraße/Hindu-Tempel | ||
Hamm, Zollstraße | ||
Hamm, An der Uentroper Kirche | ||