Lijn 31 Aachen Siegel - Würselen Kaninsberg
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 31 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | ASEAGsub |
Verkeersverbond | AVV |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro MAN Lion's City VDL Citea LLE-120 Scania Citywide Temsa Avenue LF 12 |
Rijdt sinds | 10 december 2017 |
Voorganger(s) | 16 |
Frequenties
| |
Spits | 0-4x/uur |
Spits (vakantie) | 0-2x/uur |
Dal | 0-3x/uur |
Dal (vakantie) | 0-1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 2-4x/dag |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 31 rijdt van Aachen Siegel via Burtscheid, Aachen Hauptbahnhof, Aachen Stadtmitte, Aachen Kalkofen, Aachen Haaren en Aachen Verlautenheide naar Würselen Stadtmitte.
Dienstregeling
- In de ochtendspits wordt 2x/uur gereden van Aachen Bushof naar Würselen Kaninsberg, hierbij starten enkele ritten starten bij de halte Siegel of Aachen Hauptbahnhof. Tevens rijden vier scholierenritten vanaf Verlautenheide naar Siegel. Hierbij begint een rit bij Würselen Kaninsberg. Ook rijden drie ritten van Verlautenheide naar Aachen Hauptbahnhof of Normaluhr waarbij één rit niet in de vakanties rijdt.
- Doordeweeks tussen 8:00 en 12:00 uur wordt 1x/uur gereden van Aachen Bushof naar Würselen Kaninsberg.
- Doordeweeks na circa 12:00 en 14:00 uur rijden vier scholierenritten vanaf Siegel richting Aachen Bushof. Tevens rijden rond dit tijdstip ook enkele ritten met een frequentie van 1x/uur tussen Aachen Elisenbrunnen of Hauptbahnhof naar Würselen en terug.
- In de middagspits wordt 1x/uur van Aachen Hauptbahnhof naar Würselen gereden en 2x/uur van Würselen Straßenverkehrsamt via Würselen Kaninsberg naar Aachen Hauptbahnhof.
- Op zaterdag rijden vier ritten vanaf Aachen Bushof naar Würselen Kaninsberg. In de omgekeerde richting rijden twee ritten terug richting Aachen Bushof.
- Doordeweeks rijden enkele ritten in de spitsuren via de halte Mitterrandstraße.
Route
Halte | ||
Aachen, Siegel | ||
Aachen, Bayernallee | ||
Aachen, Heißberg | ||
Aachen, Burtscheid | ||
Aachen, Marienhospital | ||
Aachen, Gillesbachtal | ||
Aachen, Rosenquelle | ||
Aachen, Normaluhr | ||
Aachen, Hauptbahnhof | ||
Aachen, Misereor | ||
Aachen, Alter Posthof | ||
Aachen, Elisenbrunnen | ||
Aachen, Bushof | ||
Aachen, Hansemannplatz | ||
Aachen, Blücherplatz | ||
Aachen, Ludwig Forum | ||
Aachen, Talbot | ||
Aachen, Liebigstraße | ||
Aachen, Prager Ring | ||
Aachen, Haaren Markt | ||
Aachen, Haaren Tonbrennerstraße | ||
Aachen, Verlautenheide Endstraße | ||
Aachen, Verlautenheide Endstraße (Kirche) | ||
Aachen, Gut-Knapp-Straße | ||
Würselen, Straßenverkehrsamt | ||
Würselen, Carlo-Schmid-Straße | ||
Würselen, Marshallstraße | ||
Würselen, Mitterrandstraße | ||
Würselen, Marshallstraße | ||
Würselen, Ginsterweg | ||
Würselen, Metro | ||
Würselen, De-Gasperi-Straße | ||
Würselen, Kapellenfeldchen | ||
Würselen, Kaninsberg |
Geschiedenis
Op 10 december 2017 werd het lijnennet in Aachen opnieuw vormgegeven. Lijn 16 werd vernummerd in lijn 31. Tegelijkertijd werden er scholierenritten van en naar Siegel toegevoegd aan de route.
Op 9 juni 2019 werd in de ochtendspits een rit van Verlautenheide naar Normaluhr aan de dienstregeling toegevoegd.