Lijn 300 Arnhem Centraal Station - Nijmegen Heyendaal
Buslijn 300 | |
Vervoerder(s) | Breng |
Concessie | Arnhem Nijmegen |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Dal | 4x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2-4x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 300, ook wel RijnWaalsprinter genoemd, rijdt van Arnhem via Huissen en Bemmel naar Nijmegen. Samen met lijn 325 (de Waalsprinter) verzorgd lijn 300 een snelle verbinding tussen P+R Ressen en de Nijmeegse wijk Heyendaal.
Lijn 300 ging op 29 augustus 2010 voor het eerst rijden. Lijn 32 nam de bediening van Bemmel en Huissen over van lijn 32 welke daarmee verviel. Op de plekken waar lijn 32 verviel waren er naast lijn 300 extra alternatieven.
Route
Halte | ||
Arnhem, Centraal Station | ||
Arnhem, Willemsplein | ||
Arnhem, Velperplein | ||
Arnhem, Schouwburg | ||
Arnhem, Airborneplein | ||
Arnhem, De Monchyplein | ||
Huissen, Grevenveld | ||
Huissen, Nielant | ||
Huissen, Heirweg | ||
Huissen, Loostraat | ||
Huissen, Rabobank | ||
Huissen, Stadswal | ||
Huissen, Mea Vota | ||
Huissen, Florapark | ||
Huissen, Niewuediep | ||
Huissen, Agropark | ||
Bemmel, Papenstraat | ||
Bemmel, Dorpsstraat | ||
Bemmel, Loostraat | ||
Bemmel, Parksingel | ||
Bemmel, Klein Rome | ||
Ressen, Ressensestraat | ||
Ressen, P+R Waalsprinter | ||
Lent, PMS / Laauwikstraat | ||
Nijmegen, Sint Canisiussingel | ||
Nijmegen, Nasausingel | ||
Nijmegen, Museum Het Valkhof | ||
Nijmegen, Kelfkensbos | ||
Nijmegen, Burchtstraat | ||
Nijmegen, Plein 1944 | ||
Nijmegen, Smetiusstraat | ||
Nijmegen, Centraal Station | ||
Nijmegen, Station Heyendaal | ||
Nijmegen, HAN | ||
Nijmegen, UMC Sint Radboud | ||
Nijmegen, Bestuursgebouw | ||
Nijmegen, Erasmusgebouw | ||
Nijmegen, Universiteit / Oostzijde |