Lijn 295 Linnich SIG Combibloc - Hückelhoven Baal Bahnhof
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 18 dec 2017 om 14:36
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 295 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | DB BAHN Rheinlandbus |
Concessie | AVV |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/2 uur (tot 15:00) |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 295 rijdt van Linnich via Körrenzig en Rurich naar Baal.
Dienstregeling
- In de spits buiten de vakanties rijden enkele ritten van en naar Linnich Schulzentrum.
Route
Halte | ||
Linnich, Schulzentrum | ||
Linnich, SIG Combibloc | ||
Linnich, Sägewerk | ||
Linnich, Im Gansbruch | ||
Linnich, Ivenhain | ||
Gimbach, Gimbach | ||
Körrenzig, Südstraße | ||
Körrenzig, Kirche | ||
Körrenzig, Oberdorf | ||
Rurich, Kirche | ||
Baal, Süd | ||
Baal, Bahnhof |