Lijn 27 Chastre Dépôt - Gembloux Gare
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 27 in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Bassin de Mobilité | Brabant-Wallon |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | 1 oktober 2020 |
Voorganger(s) | 27 |
Frequenties
| |
Spits | 0-1x/uur |
Dal | 0-1x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 19:40) |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 27 rijdt van Chastre via Villeroux, Saint-Géry, Gentinnes, Cortil en Grand-Manil naar Gembloux.
Dienstregeling
- De gehele dag valt soms een gat van 2 uur in de dienstregeling.
Route
Halte | ||
Chastre, Dépôt | ||
Chastre, Maison Communale | ||
Chastre, Centre | ||
Chastre, Rue du Piroy | ||
Chastre, Rue du Centre | ||
Villeroux, Cimetière | ||
Villeroux, Rue du Chastre | ||
Villeroux, Village | ||
Villeroux, Rue du Coq | ||
Villeroux, La Paroche | ||
Saint-Géry, La Boulette | ||
Saint-Géry, Trimparsin | ||
Saint-Géry, Rue du Village | ||
Saint-Géry, Eglise | ||
Gentinnes, Rue Charlemont | ||
Gentinnes, Poste | ||
Gentinnes, Coóperative | ||
Gentinnes, Altiau | ||
Gentinnes, Ecoles | ||
Gentinnes, Poste | ||
Saint-Géry, Eglise | ||
Saint-Géry, Quartier du Petit-Baty | ||
Corsal, Centre | ||
Cortil, Rue du Corsal | ||
Cortil, Rue de la Gatte | ||
Cortil, Place | ||
Cortil, Rue aux Vichau | ||
Cortil, Roind-Point Colonie | ||
Cortil, Try des Rudes | ||
Cortil, Champs de la Joncquiére | ||
Grand-Manil, Ferme de la Gatte | ||
Grand-Manil, Penteville S.N.C.B. | ||
Grand-Manil, Fontenelle | ||
Grand-Manil, Chaussée de Charleroi | ||
Gembloux, Le Rallye | ||
Gembloux, Distellerie Descamps | ||
Gembloux, Gare | ||
Gembloux, Rue des Volontaires | ||
Gembloux, Quatre Coins |
Geschiedenis
Op 1 oktober 2020 werd de lijnvoering van lijn 27 flink aangepast; dit hing onder meer samen met de introductie van twee nieuwe buslijnen in het gebied tussen Louvain-la-Neuve en Gembloux. Onder dit lijnnummer wordt voortaan alleen nog gereden tussen Chastre, Saint-Géry en Gembloux. Doorgaande reizigers naar Tilly en Marbisoux stappen in Villeroux voortaan over op lijn 51. Het aantal ritten bleef grofweg ongewijzigd, maar de ritten op zaterdag kwamen te vervallen.