Lijn 268 Bottrop, ZOB Berliner Platz - Klopriesstraße
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 20 jun 2018 om 20:17
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 268 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Vestische |
Concessie | VRR |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Bottrop |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro Solaris Urbino MAN Lion's City |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur |
Dal | 3x/uur |
Avond | 1-2x/uur (deels belbus) |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 268 rijdt van Bottrop ZOB naar Welheimer Mark.
Dienstregeling
- Na 21:00 uur en op zondag tot 10:00 uur wordt als belbus gereden. De frequentie is dan 1x/uur in plaats van 2x/uur.
Route
Halte | ||
Bottrop, ZOB Berliner Platz | ||
Bottrop, Paßstraße/Realschulen | ||
Bottrop, Prosperstraße/Arbeitsamt | ||
Bottrop, Brinkstraße | ||
Bottrop, Paßstraße | ||
Bottrop, Prosperstraße/Ostring | ||
Bottrop, Knappen-/Prosperstraße | ||
Bottrop, Melakoffturm | ||
Bottrop, Bahnübergang | ||
Bottrop, Speckenbruch | ||
Bottrop, In der Welheimer Mark | ||
Bottrop, Döckelhorst | ||
Bottrop, Klopriesstraße |