Lijn 23 Brugge, Station - Blauwe Toren
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 00:27 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Stadsbuslijn 23 in België Bekijk de voormalige lijnen 23 | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | West-Vlaanderen |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 2-4x/uur |
Dal | 3x/uur |
Avond | 2x/uur (tot 21.30) |
Zaterdag | 3x/uur |
Zondag | 1-3x/uur |
Lijn 23 rijdt van het Station via het Waggelwater en het Ziekenhuis naar Industriezone Blauwe Toren.
In de spitsuren rijden enkele ritten via Industriezone Waggelwater.
Route
Halte | ||
Brugge, Station | ||
Brugge, 't Zand | ||
Brugge, Hoefijzer | ||
Brugge, Bevrijdingslaan | ||
Brugge, Lieven Bouwensstraat | ||
Brugge, Waggelwater | ||
Brugge, Lieven Bouwensstraat | ||
Brugge, De Post | ||
Brugge, OCMW / Molenerf | ||
Brugge, AZ Sint-Jan | ||
Brugge, OCMW / Molenerf | ||
Brugge, Rustenburg | ||
Brugge, Kapelletje | ||
Brugge, Meulentje | ||
Brugge, Sint-Pietersplas | ||
Brugge, Blauwe Poort | ||
Brugge, Kolvestraat | ||
Brugge, Stock | ||
Brugge, B-Park | ||
Brugge, Monnikenwerve | ||
Brugge, Hoge Hul | ||
Brugge, Automobielinspectie | ||
Brugge, Industriezone Blauwe Toren |