Lijn 20 Charleroi Gare Centrale - Loverval IMTR
Streekbuslijn 20 in België Bekijk de voormalige lijnen 20 | |
Vervoerder(s) | TEC |
Concessie | Charleroi |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 2-3x/uur |
Spits (vakantie) | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 20 rijdt van Charleroi via Marcinelle en Couillet naar Loverval.
Op maandag t/m vrijdag buiten vakantieperioden rijdt de bus enkele malen per dag verder naar Bouffioulx, Acoz en Gerpinnes.
Route
Halte | ||
Charleroi, Gare du Sud | ||
Marcinelle, Rue E. Charles | ||
Marcinelle, Centre | ||
Marcinelle, Detombay | ||
Marcinelle, Hauchies | ||
Couillet, 4 Bras | ||
Couillet, Rue de Nalinnes | ||
Couillet, Ecoles | ||
Couillet, Rue de Gilly | ||
Couillet, Les Sarts | ||
Couillet, Panorama | ||
Couillet, Rue Ferrer | ||
Couillet, Parentville/ULB | ||
Couillet, 22 Août | ||
Couillet, Fiestaux | ||
Loverval, IMTR | ||
Bouffioulx, Rue Longue | ||
Bouffioulx, Saint-Ry | ||
Bouffioulx, Place Chamborgneau | ||
Bouffioulx, Eglise de Chamborgneau | ||
Bouffioulx, La Pauche | ||
Bouffioulx, Chamborgneau | ||
Bouffioulx, Usine Moncheret | ||
Bouffioulx, Chaussée de Lausprelle | ||
Acoz, Céracoz | ||
Acoz, Gare | ||
Acoz, Rue des Ecoles | ||
Acoz, Centre | ||
Acoz, Scavée | ||
Acoz, Raguette | ||
Acoz, Tour Carrée | ||
Joncret, Joncret | ||
Joncret, Chapelle | ||
Gerpinnes, Château d'Eau | ||
Gerpinnes, Rue des Saules | ||
Gerpinnes, Eglise des Flaches | ||
Gerpinnes, Rue de la Chasse | ||
Gerpinnes, Lormaleau | ||
Gerpinnes, Gendarmerie | ||
Gerpinnes, Centre |