Lijn 1 Lelystad, Haven - Lelycentre
Buslijn 1 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Stadsvervoer Lelystad |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Lelystad |
Materieel | Irisbus Crossway |
Rijdt sinds | 4 januari 2015 |
Voorganger(s) | 1, 11 |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Spits (vakantie) | 2x/uur |
Dal | 4x/uur |
Dal (vakantie) | 2x/uur |
Avond (werkdagen) | 1-2x/uur |
Zaterdag | 2-4x/uur |
Zaterdagavond | 1-2x/uur |
Zaterdag (vakantie) | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Zondagavond | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 1 rijdt van Lelystad Haven via Schoener, Botter, Tjalk, Station Centrum en Zuiderzeewijk naar Lelycentre.
Dienstregeling
- Van maandag tot en met zaterdag wordt er tussen 18:00 en 20:30 uur 2x/uur gereden, daarna wordt de frequentie verlaagd naar 1x/uur.
- Enkele ritten beginnen s'ochtends bij halte 'Gooisebrug'
Route
Halte | ||
Lelystad-Haven, Ringdijk | ||
Lelystad-Haven, Lemmerkade | ||
Lelystad-Haven, Monnickendamstraat | ||
Lelystad, Werkeiland | ||
Lelystad, Bouwweg | ||
Lelystad, Vaartweg | ||
Lelystad, Stuwweg | ||
Lelystad, Schoener | ||
Lelystad, Winkelcentrum Botter | ||
Lelystad, Tjalk/Groenhorst | ||
Lelystad, Winkelcentrum Tjalk | ||
Lelystad, De Hoven | ||
Lelystad, Station Centrum | ||
Lelystad, Schansbrug | ||
Lelystad, Vestebrug | ||
Lelystad, Rotondebrug | ||
Lelystad, Gooisebrug ↓ | ||
70px | Lelystad, Vecht | |
Lelystad, Val van Urk | ||
Lelystad, Langezand | ||
Lelystad, Schroefstraat | ||
Lelystad, Vlieterbrug | ||
Lelystad, Lelycentre |
Geschiedenis
Op 4 januari 2015 is deze lijn ontstaan nadat de lijnen 1 en 11 zijn samengevoegd tot een nieuwe lijn 1. Op datzelfde moment werd de frequentie op zondag verlaagd van 2x/uur naar 1x/uur.