Lijn 1 Lelystad, Gordiaan - Atol
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 19 okt 2017 om 19:57 (Regenmaker heeft pagina Lijn 1 Ringlijn Lelystad, Gordiaan - Atol hernoemd naar Lijn 1 Lelystad, Gordiaan - Atol)
Voormalige buslijn 1 | |
Vervoerder(s) | VAD |
Regio | Zuid-Flevoland |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Lelystad |
Materieel | Onbekend |
Periode | 23 mei 1982 t/m ... |
Voorganger(s) | 1 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 1 reed van de Gordiaan een grote lusroute via het Ziekenhuis, Atol, Noorderwagenplein en de Zuiderzeewijk.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
↓ | Lelystad, Gordiaan | |
Lelystad, Ziekenhuis | ||
Lelystad, Geulbrug | ||
Lelystad, Plantage | ||
↓ | Lelystad, Noorderwagenplein | |
Lelystad, Kofschip | ||
Lelystad, IJssellaan | ||
Lelystad, Schroefstraat | ||
↓ | Lelystad, Noorderwagenplein | |
Lelystad, Plantage | ||
Lelystad, Geulbrug | ||
Lelystad, Ziekenhuis | ||
↓ | Lelystad, Gordiaan |
Geschiedenis
Op 23 mei 1982 werd de route van lijn 1 helemaal aangepast. Voortaan werd vanaf de Gordiaan eerst naar het Noorderwagenplein, om vervolgens een lusroute door de Zuiderzeewijk te rijden en vanaf het Noorderwagenplein weer via de Atol terug te rijden naar het Centrum. In de dienstregeling vonden (vrijwel) geen wijzigingen plaats; de lijn bleef dagelijks elk half uur rijden.