Lijn 198 's-Heerenhoek Tolplein - Heinkenszand Gemeentehuis
Buurtbuslijn 198 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Midden-Zeeland |
Lijnsoort | Buurtbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 198 rijdt van 's-Heerenhoek via Nieuwdorp en Lewedorp naar Heinkenszand.
De eerste rit in de ochtendspits rijdt van Lewedorp naar 's-Heer Arendskerke en retour naar het Tolplein. De volgende twee ritten rijden (in beide richtingen) van 's Heerenhoek naar Heinkenszand en non-stop terug naar het Tolplein. Alle overige ritten rijden het normale traject.
Route
Halte | ||
's-Heerenhoek, Tolplein | ||
's-Heerenhoek, 's Heerenhoeksedijk | ||
's-Heerenhoek, Werrilaan | ||
's-Heerenhoek, Deken Tomaslaan | ||
's-Heerenhoek, Deken Holtkampstraat | ||
's-Heerenhoek, Molendijk | ||
's-Heerenhoek, Nassauweg | ||
's-Heerenhoek, Beeldhoeveweg | ||
Heinkenszand, Meerkotsedijk | ||
Heinkenszand, Oudelandseweg | ||
Heinkenszand, Westdijk | ||
Heinkenszand, Eendvogelstraat | ||
Nieuwdorp, Coudorp | ||
Nieuwdorp, Oranjeplein | ||
Lewedorp, Dorp | ||
Lewedorp, De Kraayert | ||
geen halte | ||
Lewedorp, Postweg | ||
's-Heer Arendskerke, Viaduct | ||
's-Heer Arendskerke, Oude Rijksweg | ||
Lewedorp, Graszode | ||
Heinkenszand, Stelleplas | ||
Heinkenszand, Begraafplaats | ||
Heinkenszand, Suikerheul | ||
Heinkenszand, Kamilleplein | ||
Heinkenszand, Dorpsstraat | ||
Heinkenszand, Gemeentehuis |
Zie ook
Geschiedenis
Op 20 januari 2014 werd het lijnennet in de Zak van Zuid-Beveland geherstructureerd[1]. De nieuwe buurtbussen 196, 197 en 198 namen de routes van lijn 21 en lijn 51 over.
De nieuwe lijn 198 ging rijden tussen 's Heerenhoek, Nieuwdorp, Lewedorp en Heinkenszand in een frequentie van 1x/uur op maandag t/m zaterdag overdag. Buiten deze tijdstippen neemt de nieuwe belbus 498 de verbinding over.
Bronnen, noten en/of referenties: |