Lijn 194 Hoofddorp, Station - Spaarne Ziekenhuis
Buslijn 194 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Amstelland-Meerlanden |
Lijnsoort | Schiphol Sternet |
Materieel | Mercedes Citaro |
Frequenties
| |
Spits | 4-6x/uur (2x/u v.a. Schiphol-Oost) |
Dal | 2-4x/uur (v.a. Hoofddorp, Station) |
Avond | 2x/uur (v.a. Hoofddorp, Station) |
Zaterdag | 4x/uur (v.a. Hoofddorp, Station) |
Zondag | 2x/uur (v.a. Hoofddorp, Station) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 194 rijdt van Schiphol-Oost via Oude Meer, "-Rijk en Rozenburg naar Hoofddorp.
Het trajectdeel Schiphol-Oost - Hoofddorp Station wordt alleen in de spitsuren bediend, daarbuiten functioneert deze lijn eigenlijk als stadsdienst in Hoofddorp.
Route
Halte | ||
Schiphol-Oost, Stationsplein | ||
Oude Meer, Hangar 9/10 | ||
Oude Meer, Fokker | ||
Oude Meer, Breguetlaan | ||
Schiphol-Rijk, Koolhovenlaan | ||
Schiphol-Rijk, Cessnalaan | ||
Schiphol-Rijk, Douglassingel | ||
Schiphol-Rijk, Bellsingel | ||
Schiphol-Rijk, Tupolevlaan | ||
Schiphol-Rijk, Tupolevlaan / Boeingavenue | ||
Schiphol-Rijk, Boeingavenue | ||
Schiphol-Rijk, Beechavenue | ||
Rozenburg, Aalsmeerderweg | ||
Rozenburg, Van Zanten | ||
Rozenburg, Kruisweg | ||
De Hoek, Kromhout | ||
De Hoek, Rijnlanderweg | ||
Hoofddorp, Siriusdreef | ||
Hoofddorp, Wegalaan | ||
Hoofddorp, Station | ||
Hoofddorp, Nieuweweg | ||
Hoofddorp, Burg. Van Stamplein | ||
Hoofddorp, Wallenbergstraat | ||
Hoofddorp, Winkelcentrum Lutulistraat | ||
Hoofddorp, Kelloggstraat | ||
Hoofddorp, Asserweg | ||
Hoofddorp, Zwembad | ||
Hoofddorp, IJweg / Leenderbos | ||
Hoofddorp, IJweg / Altenburg | ||
Hoofddorp, Henri Didonweg | ||
Hoofddorp, F. Blankers-Koenlaan | ||
Hoofddorp, Pagode | ||
Hoofddorp, Duinbeek | ||
Hoofddorp, Oosterschelde | ||
Hoofddorp, Floriande eiland 4 | ||
Hoofddorp, Haringvliet | ||
Hoofddorp, Texel | ||
Hoofddorp, Terschelling | ||
Hoofddorp, Schiermonnikoog | ||
Hoofddorp, Rottumeroog | ||
Hoofddorp, Spaarne Ziekenhuis |