Lijn 186 Dedemsvaart De Magnolia - Zwolle Provinciehuis
Voormalige snelbuslijn 186 | |
Vervoerder(s) | VAD |
Regio | Salland |
Lijnsoort | Streekbus |
Formule | Zwolle-Express |
Materieel | Berkhof Excellence |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 3x/dag |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 186 reed van Dedemsvaart via Balkbrug en Nieuwleusen naar Zwolle.
In de ochtendspits mocht in Zwolle alleen uitgestapt worden en in de middagspits mocht in Balkbrug, Nieuwleusen en Dedemsvaart alleen uitgestapt worden.
Route
Halte | ||
Dedemsvaart, De Magnolia | ||
Dedemsvaart, Busstation | ||
Balkbrug, Centrum | ||
Nieuwleusen, Den Hulst | ||
Nieuwleusen, Centrum | ||
Zwolle, Berkum/Campherbeeklaan | ||
Zwolle, Rechterland/Hogeland | ||
Zwolle, Bodecentrum/Stadion | ||
Zwolle, Stadion/Bodecentrum | ||
Zwolle, Sophia Zkh/ANWB | ||
Zwolle, Zalnéweg/AH | ||
Zwolle, Gerenweg | ||
Zwolle, Marsweg | ||
Zwolle, Provinciehuis | ||
Zwolle, Marsweg | ||
Zwolle, Gerenweg | ||
Zwolle, Zalnéweg/AH |