Lijn 182 Kampen Hanzelaan - Slagharen Shetland Ponypark
Voormalige seizoenslijnlijn 182 | |
Vervoerder(s) | Onbekend |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 1991-1992-1993 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/ dag |
Dal | 1x/ dag |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 182 reed van Kampen via IJsselmuiden, Grafhorst, Kamperzeedijk, Genemuiden, Hasselt, Lichtmis naar Slagharen. De retourrit reed tot Hasselt Scheepswerf waar men kon overstappen op lijn 77 naar Kampen, lijn 182 zelf reed dan naar Zwartsluis Busstation.
Deze lijn reed alleen in de zomervakantie's en de herfstvakantie's
Route
Halte | ||
Kampen, Hanzelaan | ||
Kampen, Busstation NS | ||
IJsselmuiden, Groenendaal | ||
Grafhorst, Grafhorst | ||
Kamperzeedijk, School | ||
Genemuiden, Gemeentehuis | ||
Genemuiden, De Meenthe | ||
Genemuiden, d'Overtoom | ||
Zwartsluis, Busstation | ||
Hasselt, Scheepswerf | ||
Lichtmis, Lichtmis | ||
Slagharen, Shetland Ponypark |