Lijn 180 Barendrecht Postkantoor - Heinenoord Busstation
Toekomstige buslijn 180 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Hoeksche Waard - Goeree-Overflakkee |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Citea |
Rijdt vanaf | 11 december 2016 |
Voorganger(s) | 680 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 180 rijdt van Barendrecht naar Heinenoord
Dienstregeling
- In de middagspits wordt, buiten de vakanties en feestdagen om, in beide richtingen twee keer per uur gereden.
Route
Halte | ||
Barendrecht, Postkantoor | ||
Barendrecht, 2e Barendrechtseweg | ||
Barendrecht, Middeldijk | ||
Barendrecht, Zichtwei | ||
Barendrecht, Trambaan | ||
Heinenoord, Busstation |
Geschiedenis
2017: Schoolbus 680 werd weer omgezet naar een reguliere streekbus, waardoor de situatie van voor 2016 weer terugkeerde.