Lijn 17 Roermond Station - Beesel Markt
Versie door Bartjemestrom (overleg | bijdragen) op 3 jul 2014 om 10:22
Buslijn 17 | |
Vervoerder(s) | Lei Wolters i.o.v. Veolia Transport |
Concessie | Noord- en Midden-Limburg |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (deels belbus) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur (belbus) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 17 rijdt van Roermond via Asenray, Boukoul en Swalmen naar Beesel.
In de spitsuren tijdens de vakantiedienst en altijd in de dal-, avond- en weekenduren wordt van/naar Beesel gereden. Aldaar rijdt de bus verder als lijn 55 (Reuver Bosdael) of lijn 56 (Reuver Offenbeek).
Enkele zeer late ritten en alle ritten op zondag rijden als belbus.
Route
Halte | ||
Roermond, Station (aansluiting op de trein van/naar Venlo) | ||
Roermond, Ziekenhuis | ||
Roermond, Oranjelaan / Roncalli | ||
Roermond, Castorstraat | ||
Roermond, Jagerstraat | ||
Roermond, Middenhoven | ||
Roermond, Tuin / Woonboulevard | ||
Asenray, Thusserhof | ||
Asenray, Dorpsstraat / Duiperweg | ||
Asenray, Dorpsstraat / Maalderweg | ||
Asenray, Elmpterweg | ||
Boukoul, Boven Boukoul | ||
Boukoul, Heikamp | ||
Swalmen, Prinses Amaliahof | ||
Swalmen, Neerstraat | ||
Swalmen, Station Veolia | ||
Beesel, Markt |
Geschiedenis
2013
Lijn 17 reed voorheen slechts tot Swalmen. Met ingang van dienstregeling 2013 per 9 december 2012 gaat lijn 17 in de daluren, 's avonds, in het weekend en tijdens vakantieperioden doorrijden naar Beesel. Aldaar rijdt de bus verder als lijn 55 (Reuver Bosdael) of lijn 56 (Reuver Offenbeek). In de spitsuren wordt Beesel bediend door lijn 66 en rijdt lijn 17 tot Swalmen.