Lijn 17 Eindhoven, Station - Genneper Parken
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 19 dec 2019 om 20:54 (Robot: automatisch tekst vervangen (-Eindhoven}} +Eindhoven|Eindhoven Centraal}}, - +[[Eindhoven Centraal|, -[[Eindhoven +Eindhoven, -Eindhoven }} +Eindhoven|Eindhoven Centraal}}))
Voormalige buslijn 17 | |
Vervoerder(s) | Hermes |
Concessie | Samenwerkingsverband Regio Eindhoven |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | MAN Lion's City |
Periode | 14 december 2008 t/m 18 april 2009 |
Voorganger(s) | 1 |
Opvolger(s) | 17 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 17 was met ingang van 14 december 2008 een nieuwe buslijn en reed van Eindhoven via Stratum naar Genneper Parken, een route die voorheen door lijn 1 werd gereden.
Deze bus reed tot halte 'Florapark' in gecombineerde dienstregeling met lijn 7.
Per 19 april 2009 werd deze buslijn verlengd naar Waalre en ging ook 's avonds en op zondag rijden.
Route
Halte | ||
Eindhoven, Station NS | ||
Eindhoven, Piazza | ||
Eindhoven, Witte Dame | ||
Eindhoven, Vrijstraat | ||
Eindhoven, Keizersgracht | ||
Eindhoven, Stadhuisplein | ||
Eindhoven, P.C. Hooftlaan | ||
Eindhoven, Parktheater | ||
Eindhoven, Plaza | ||
Eindhoven, Crocusstraat | ||
Eindhoven, Varenstraat | ||
Eindhoven, Korianderstraat | ||
Eindhoven, Winkelstraat | ||
Eindhoven, Kortonjolaan | ||
Eindhoven, Mathijsenlaan | ||
Eindhoven, Florapark | ||
Eindhoven, De Weerde | ||
Eindhoven, IJssportcentrum | ||
Eindhoven, Genneper Parken |