Lijn 171 Köln, Hauptbahnhof - Mülheim Wiener Platz
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 5 jan 2022 om 10:43
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 171 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | KVB |
Verkeersverbond | VRS |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Köln |
Materieel | MAN Lion's City |
Rijdt sinds | 15 december 2019 |
Voorganger(s) | geen |
Frequenties
| |
Spits | 6x/uur |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 171 rijdt van Köln Hauptbahnhof via Altstadt Süd, Kalk en Buchforst naar Mülheim.
Route
Halte | ||
Köln, Breslauer Platz/Hauptbahnhof | ||
Köln, Unter Sachsenhausen | ||
Köln, Offenbachplatz | ||
Köln, Blaubach | ||
Köln, Walter-Pauli-Ring | ||
Köln, Kalk Post | ||
Köln, Kalk Kapelle | ||
Köln, Eythstraße | ||
Köln, Steinmetzstraße | ||
Köln, Remscheider Straße | ||
Köln, Klaprothstaße | ||
Köln, Buchforst Waldecker Straße | ||
Köln, Buchforst S-Bahnhof | ||
Köln, Kieler Straße | ||
Köln, Graf-Adolf-Straße | ||
Köln, Elisabeth-Breuer-Straße | ||
Köln, Mülheim Wiener Platz |
Geschiedenis
Op 15 december 2019 werden drie nieuwe verbinding met Köln Hauptbahnhof geïntroduceerd. Lijn 171 ging rijden tussen Köln Hauptbahnhof, Kalk en Mülheim.